20:54 В Україні стартувала громадська ініціатива "Facebook - депутатам!" | |
В Україні стартувала громадська ініціатива "Facebook - депутатам!". Мета ініціативи - прийняти закон, який би зобов'язував українських парламентаріїв мати власні сторінки на Facebook і особисто їх оновлювати.
Підтримати ініціативу можна на сторінці http://www.causes.com/causes/495384 За статею 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. "Задля налагодження ефективного зворотнього зв'язку між депутатами українського Парламенту та українським народом, який делегував владу депутатам, необхідно прийняти закон, який зобов'язує депутатів мати власні активні сторінки в соціальній мережі Facebook", - йдеться в інформаційному релізі ініціативи. Ініціатива має три ключові позиції: 1. Кожен депутат українського парламенту повинен мати сторінку на Facebook. 2. Депутат повинен оновлювати сторінку на Facebook особисто. 3. Депутат повинен реагувати на коментарі та питання, адресовані йому на Facebook. Якщо ви підтримуєте ідею, зробіть один із наступних кроків:
1.Опублікувати лінк у власному Твіттері. 2. Опублікувати пост у блозі. 3. Поставити баннер у своєму блозі, сайті, на домашній сторінці (баннери є у адмінів Cause на Facebook). 4. Запросити своїх друзів на Фейсбук приєднатися до сторінки http://www.causes.com/causes/495384 5. Написати прес-реліз і розіслати його в Інтернет-ЗМІ. 6. Дати інтерв'ю Інтернет-виданню. 7. Опублікувати петицію на Petition.org.ua і запросити людей її підписати в онлайні. 8. Написати пост на Biggggidea.com. 9. Згадувати про цю ідею на конференціях, баркемпах, круглих столах. 10. Допомогти наповнити сторінку http://www.causes.com/causes/495384 цікавим контентом. 11. Дослідити питання Фейсбук-сторінок політиків в інших країнах і зробити на цю тему презентацію, опублікувати її на Slideshare.net. 12. Записати подкаст. 13. Записати відеокаст і опублікувати його на YouTube. 14. Поставити кнопку на дружніх-партнерських сайтах з посиланням на Фейсбук-сторінку. 15. Поставити посилання на ініціативу у підписи до власних е-майлів. 16. Поставити посилання на ініціативу у підписи до власних повідомлень на форумах. 17. Домовитися с блоггерами про гостьові пости. 18. Опублікувати статтю про ініціативу у Wikipedia. 19. Організувати онлайн-конкурс. 20. Придумати серію демотиваторів. 21. Організувати тематичну веб-конференцію. 22. Започаткувати щорічну нагороду (як варіант - рейтинг) "Інтернет-політик" і нагороджувати нею найбільш відкритих до спілкування в Інтернеті політиків. 23. Звернути увагу на ініціативу у коментарях та в приватних повідомленнях в блогах політиків - Тігіпка, Яценюка, Бродського, Тимошенко та інших. 24. Домогтися щоб іноземні політики, які присутні в соціальних мережах також підтримали ідею. 25. Публікувати цікаві статті про політиків які були найближче до людей, відкриті до спілкування. 26. Онлайн флеш-моб, щоб одночасно люди писали в статусах, наприклад: "А якби Тігіпко був у Фейсбуці, я б його спитав.." і так про кожного політика. Обговорення нових ідей: http://typewith.me/spK3e7eB53- Сторінка ініціативи: http://www.causes.com/causes/495384 Джерело: http://h.ua/story/277569/ | |
|