Головна » 2011 » September » 15 » Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції "EUROPA NOSTRA"
21:03
Всеукраїнське змагання з європейської інтеграції "EUROPA NOSTRA"
Донецький молодіжний дебатний центр запрошує школярів та вчителів взяти участь у Всеукраїнському змаганні для школярів з європейської інтеграції EUROPA NOSTRA та дізнатись більше про Європу, Європейський Союз, європейську інтеграцію, співпрацю між Україною та ЄС та про можливості, які надаються українцям європейськими молодіжними та освітніми програмами.
Головною нагородою для переможців є "Європейські канікули" - можливість відвідати "столицю" Європейського Союзу Брюссель та ознайомитись з інституціями та організаціями ЄС.

Змагання складається з двох етапів.
 
Перший етап – регіональний. Учасникам необхідно зареєструватися та виконати он-лайн тест. Реєстрація розпочинається з 1 вересня і триватиме по 30 листопада 2011 року. За ці три місяці необхідно зібрати команду, зареєструватись для участі і виконати онлайн тест. Інтернет-тест відбудеться на початку грудня 2011 року. Переможців визначє комп'ютерна програма.
Другий етап – фінальний - відбудеться навесні 2012 року. До участі у фіналі запрошуватимуться команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу. Фінал відбуватиметься протягом двох днів. Командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС та взяти участь в політичних дебатах, презентуючи молодіжний проект, спрямований на покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.
У змаганні можуть брати участь школярі 8-11-х класів у віці від 14 років. Кількість команд від однієї школи/класу не обмежена. Детальні умови змагання, будь ласка, дивіться на сайті www.europanostra.info в розділі "змагання".
Проект реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".

Якщо у вас виникатимуть запитання, будь ласка, пишіть або дзвоніть в Донецький молодіжний дебатний центр за тел. (062) 385 98 39; 345 77 90 або електронною поштою debate@cent.dn.ua .
 
Категорія: Конкурси та вікторини | Переглядів: 537 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0