Головна » 2009 » Вересень » 21 » З 30 вересня до 2 жовтня у Києві триватиме Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»
19:04
З 30 вересня до 2 жовтня у Києві триватиме Міжнародний форум «Інновації та технології вищої якості»
Вперше в Україні відбудеться публічне обговорення державної інноваційної політики і будуть внесені конкретні пропозиції щодо плану дій по розвитку Національної інноваційної системи України (який має бути затверджений Урядом України у жовтні 2009 року), що дозволить інноваторам і винахідникам отримати реальні механізми підтримки їхніх відкриттів.
Учасники Форуму побачать унікальне устаткування для наукових досліджень і високотехнологічних розробок у сфері медицини, промисловості, аграрного комплексу, яке є втіленням у життя нової філософії управління якістю виробництва.

Під час Форуму відбудуться:
- презентація проекту державної програми розвитку Національної інноваційної системи України;
- презентації чотирьох проектів Євросоюзу щодо розвитку інновацій в Україні;
- міжнародні спеціалізовані    виставки «LABComplEX-2009», «НАНОТЕХНОЛОГІЇ-2009», «ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ-2009», «TOPQualіtEX», експозиція «Інноваційні проекти України»;
- презентація результатів громадсько-професійної експертизи правового поля інвестиційно-інноваційної діяльності в Україні.

В рамках Форуму, який триватиме з 30 вересня по 2 жовтня 2009 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна 2-Б), відбудуться Міжнародна конференція «Інноваційний розвиток України - 2009» і II Національний інноваційний форум «Механізми реалізації інноваційної політики – 2009». Захід ініційовано Національною академією наук України і проходить за участі Кабінету Міністрів України  та за підтримки Держінвестицій.

Учасниками Форуму будуть представники законодавчої та виконавчої влади всіх рівнів, наукових, освітніх і громадських організацій, промисловці та підприємці, представники малого і середнього бізнесу, вітчизняних й іноземних фінансових структур.

На Форумі обговорюватимуться питання світового досвіду інноваційного розвитку, державної інноваційної політики і вироблення фінансових механізмів підтримки інновацій в Україні, сучасної практики організації та впровадження наукових розробок, комерціалізації наукових розробок, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, побудови конкурентоздатних науково-виробничих мереж, ролі системи освіти в інноваційному розвитку країни.

Контактна особа: Оксана Ожигова
 Тел./факс: +380 44 526 94 87,
Моб. тел.: 8(067)445-75-29
 e-mail: o.oghygova@lmt.kiev.ua

Організаторами Форуму є компанія «LMT Corporation» і громадська організація «Національний інноваційний Форум».
Оргкомітет:
Адреса: Україна, м. Київ, пр-т 40-річчя Жовтня, 100/2
Тел.: +380 44 361 07 21, Тел./факс: +380 44 526 94 87
Координатор: Грінченко Олена, e-mail: e.grinchenko@lmt.kiev.ua

Про організаторів Форуму:

Компанія LMT Corporation - Лабораторія Маркетингових Технологій.   Одним з основних напрямів діяльності «LMT Corporation» є організація і проведення виставок, форумів, конференцій на основі новітніх виставкових маркетингових технологій, організації ефективного циклу комунікацій «розробник–виробник–споживач», філософії забезпечення безперервного виставкового процесу від попереднього заходу до майбутнього. Спільно з Національною академією наук України «LMT Corporation» проводить виставкові заходи у галузях інноватики, наукового приладобудування, високих технологій, комплексного забезпечення лабораторій, нанотехнологій і біотехнологій.

Громадська організація "Національний інноваційний Форум" утворена за рішенням І Національного інноваційного форуму, що відбувся в грудні 2007 року за участю представників державної влади, науки, утворення, бізнесу, міжнародних експертів. У результаті роботи форуму був розроблений проект Національної інноваційної доктрини, що видана окремою книгою і містить принципові позиції, бачення і механізми реалізації Національної інноваційної системи в Україні. У червні 2008 року була проведена суспільно-професійна експертиза правового поля інвестиційно-інноваційної діяльності. Результатом якої стала матриця конкретних рекомендацій, для окремих галузей економіки виходячи з різних професійних точок зору.
Національний інноваційний Форум є ініціатором ряду проектів національного масштабу, таких як програма "Кільце знань" - по розвитку єдиної інноваційно-направленої мережі в Україні, програма "Столиці і капітали України" - по просуванню регіонів України у світі, ефективному використанню власного капіталу і залученню інвестицій, проект "Хайтек-Сіті" - по будівництву урбаністичного утворення принципово нового типу для системного розвитку інновацій і високотехнологічних галузей.

Джерело: http://www.eu-edu.org/news/info/315

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 879 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0