Головна » 2009 » Жовтень » 24 » Запрошуємо на інформаційні сесії в Кіровограді та Донецьку «Грантові конкурси для місцевих ОГС»
15:43
Запрошуємо на інформаційні сесії в Кіровограді та Донецьку «Грантові конкурси для місцевих ОГС»
29 жовтня 2009 року в м. Кіровограді Творчий центр Каунтерпарт (ТЦК) в межах проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» проводить інформаційну сесію для місцевих організацій громадянського суспільства щодо нових грантових конкурсів «Участь громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні», «Представлення інтересів та захист прав вразливих груп населення».
Проект «Розвиток громадянського суспільства» впроваджується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно з місцевими та міжнародними партнерами за фінансування Міністерства закордонних справ Данії протягом 2009-2011 рр.
Проект спрямований на посилення громадянського суспільства та поширення демократичного управління. Цей Проект сприяє зміцненню відкритого та демократичного суспільства в Україні, що спирається на верховенство права і базується на засадах прав людини, відкритості та відповідальності влади. Метою Проекту є зміцнення ОГС, зменшення їхньої залежності від донорів, а також активізація участі громадян у процесах прийняття публічних рішень через посилення спроможності регіональних та місцевих ОГС допомагати громадянам у вирішенні їх проблем.

Виконавчим партнером Проекту з адміністрування конкурсу грантів для ОГС у семи областях України є Благодійний фонд «Творчий центр Каунтерпарт» (ТЦК).

Під час інформаційної сесії учасники зможуть отримати роз’яснення щодо умов участі та процедури проведення грантових конкурсів, а також прослухати міні-тренінг з написання проектних пропозицій.

Учасникам з поза меж обласного центру проїзд буде відшкодовано за наявності квитків (витрати на бензин не компенсуються).

Місце проведення м. Кіровоград, приміщення Федерації профспілок області, вул. Преображенська, 4, 2-й поверх.

Час проведення: 10.00 – 16.00

Увага! Прохання попередньо повідомити про своє бажання взяти участь в інформаційній сесії менеджеру ТЦК Наталією Купрій, nkupriy@ccc.kiev.ua, тел. 0 44 574 64 11 або Любі Лук’янцевій, ljubashka@ukr.net

Подібна зустріч відбудеться 30 жовтня 2009 року в м. Донецьку
Місце проведення: м. Донецьк, готель „Централь”, вул. Артема, 87, перший поверх.

Час проведення: 10.00 – 16.00

Увага! Прохання попередньо повідомити про своє бажання взяти участь в інформаційній сесії менеджеру ТЦК Наталією Купрій, nkupriy@ccc.kiev.ua, тел. 0 44 574 64 11 або Світлані Закревській, svetlaza@gmail.com.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ (Кіровоград)  ПРОГРАМА (Кіровоград)
Детальну інформацію про грантові конкурси та аплікаційні форми можна знайти на сайті ТЦК:

http://ccc-tck.org.ua/text/service/left_menu/grants/2009-2010/

Контакти

Володимир Купрій
Творчий центр Каунтерпарт
kupriy@ccc.kiev.ua
044 574 64 11
0 44 574 64 13
http://www.ccc-tck.org.ua/
Skype: kupriyvlad

Категорія: Конференції, семінари, тренінги | Переглядів: 610 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0