Головна » 2010 » Травень » 11 » Двотижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини восени 2010 року
18:27
Двотижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини восени 2010 року
Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 20 молодих співробітників державних установ України пройти двотижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини восени 2010 року.
Програма стажування „High Level Exchange Programme" для молодих держслужбовців з України була започаткована Міністрами закордонних справ ФРН та України у 2005 році.
У рамках програми молоді фахівці з України матимуть можливість особисто спостерігати за роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, вивчати принципи функціонування німецького адміністративного апарату та заглянути у багатогранність міжнародних відносин.
 

Участь у стажуванні „High Level Exchange Programme" можуть брати:
- співробітники державних установ України (національного, регіонального або комунального рівнів),
- які ще не досягли 40-річного віку,
- володіють відмінним знанням англійської мови,
- мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у сфері державного управління,
- цікавляться зовнішньою політикою.
 

Від кандидатів очікується подання:
- мотиваційного листа англійською мовою про основне фахове коло інтересів (макс. 1 сторінка),
- біографії (Curriculum Vitae) англійською мовою,
- довідка з міста роботи з якого часу і на якій посаді працює кандидат.
 

Поданий вище перелік документів надсилається поштою до політичного відділу Посольства Німеччини у Києві (вул. Б. Хмельницького, 25, 01901, м. Київ) до 31 травня 2010року. Клопотання, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.
 

Спочатку Посольство зробить попередній відбір серед надісланих клопотань. Потім попередньо відібрані кандидати отримають нагоду особисто представити себе в Посольстві, де їм, серед іншого, належить скласти письмовий тест англійською мовою та пройти співбесіду.
 

Відібрані кандидати матимуть можливість пройти двохтижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина восени 2010 року. Всі учасники отримають загальну суму на транспортні витрати, а також кишенькові гроші на весь період стажування і безкоштовне помешкання в Берліні. Медичну страховку на період перебування в Німеччині учасники повинні укласти самостійно.
 

Якщо у Вас виникатимуть питання з приводу програми стажування HLEP, звертайтесь у відділ політики Посольства Німеччини за телефоном (044) 247 68 12, відповідальні особи:
-- Ольга Сердечна (pol-30@kiew.auswaertiges-amt.de) та
-- Оксана Ящищак (роl-31@kiew.auswaertiges-amt.de).
 
Категорія: Стажування | Переглядів: 1099 | Додав: dipcorpus | Рейтинг: 0.0/0