Посольство Франції в Україні має приємність у продовження започаткованої в жовтні програми наукових стипендій відкрити новий конкурс стипендій для здійснення короткострокових(1-2 місяці) наукових стажувань у Франції.
Розміром 1060 євро на місяць – транспортні витрати кандидат сплачує самостійно, ця стипендія розрахована на аспірантів та молодих науковців, громадян України, які навчаються в вищому освітньому та/чи науковому закладі України в аспірантурі чи докторантурі та мають необхідність провести дослідницьку роботу та/чи прослухати освітній курс у Франції(від 1 до 2 місяців). Розглядатися буду
...
Читати далі »
|
ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» проводить відбір учасників на Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії» у 15 містах України (28 квітня – 3 травня 2009 р.).
Всеукраїнський тур «Діалог між культурами – шлях до толерантності та демократії» відбуватиметься з 28 квітня по 3 травня 2009 року у 15 містах України. Протягом тижня завдяки роботі 5 команд досвідчених тренерів (модераторів) Європейський молодіжний парламент проведе 15 дводенних сесій.
Цей проект охопить 5 ре
...
Читати далі »
|
Програма орієнтована на молодих дослідників - гуманітаріїв з України, Білорусі, Молдови та Росії, а також держав Центральної Азії та Кавказу. Тривалість програми: 9 місяців
Хто може отримати стипендію: Випускники українських і східноєвропейських ВНЗ, які протягом академічного року мають можливість стажуватися чи навчатися у польських університетах чи наукових установах.
Кожного року стипендію отримують 65-70 стипендіатів, які проходять стажування у кращих польських вузах (Варшава, Краків, Вроцлав, Люблін, Гданськ та Познань). Організаційним та науковим к
...
Читати далі »
|
Центр політичної освіти разом з Міжнародною програмою «Основи свободи» розпочав реалізацію проекту «Розвиток відповідального демократичного лідерства в Україні». Проект спрямовано на розвиток культури відповідального демократичного лідерства серед представників молодіжного громадського сектору України.
У рамках проекту передбачено проведення навчальних заходів – Курсів Етичного Лідерства у 4 регіонах України Північ, Південь, Схід, Захід і фінальну конференцію у місті Києві.
Запрошуємо вас взяти участь у Курсах Етичного Лідерства.
...
Читати далі »
|
Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Міжнародний фонд «Відродження КМА» та Корпорація «Telenor» мають честь запросити державних службовців, представників громадських організацій, викладачів та студентів вищих навчальних закладів на навчальні курси в рамках проекту «Розбудова демократії та можливостей державної служби України», що здійснюватиметься у 2009 році.
Завдяки підтримці Головного управління державної служби України навчання на курсах проекту може бути зараховане державним службовцям як підвищення кваліфікації. По закінченню навчання слуха
...
Читати далі »
|
The Transatlantic Post-Doc Fellowship for International Relations and Security (TAPIR) is open to candidates who have recently received their doctorate in social and political sciences or economics and whose research focuses on topics of international relations and security.
Fellowships are granted for a duration of 24 months to prepare Fellows for a career in policy-oriented and international research at renowned think tanks and political consulting research institutes. Fellows spend three eight-month stays at research institutions or think tanks participati
...
Читати далі »
|
Міні-курс розроблений для студентів-випускників та науковців, для яких англійська мова є не рідною мовою спілкування. Стратегію успішного наукового спілкування презентує канадсько-польський вчений Е.Потворовськи, PhD, науковець з п'ятнадцятирічним досвідом викладання методик наукової комунікації.
Завданням курсу є покращення розуміння слухачами методик влучного і ефективного донесення наукового повідомлення, як усного, так і письмового. Ці навички є необхідними для написання наукових статей, пропозицій на гранти, доповідей на міжнародних презентаціях.
|
Представництва Німецького культурного центру «Ґете-Інститут» в Алмати, Мінську, Києві, Ташкенті та Тбілісі пропонують по дві стипендії для підвищення кваліфікації менеджерів культури. Програма стипендій була розроблена спеціально для цих країн. На початковому етапі мовою спілкування є перш за все російська.
Підвищення кваліфікації складається з трьох модулів:
1вересень 2009 року (4 тижні) – теоретична фаза у Ґете-Інституті в Берліні, повне фінансування; листопад/грудень – практика в німецькій культурній установі, повне фінансування; 2010-2011 – реалізація власного культурно
...
Читати далі »
|
Європейський коледж у Варшаві (College of Europe in Warsaw) надає можливість в тому числі й українським студентам навчатися на однорічній магістерській програмі з європейських студій (2009 – 2010 навчальні роки).
Європейський коледж у Варшаві пропонує великий вибір міждисциплінарних курсів, фахових викладачів, можливість вивчення іноземних мов та короткотермінові навчальні поїздки за межі Польщі.
Брати участь у конкурсі на навчання можуть усі, хто має ступінь бакалавра і спеціалізується з правознавства, політології, соціо
...
Читати далі »
|
Cхідноєвропейську програму для молодих журналістів було засновано у 2001 році. Щороку вона надає можливість 8 східноєвропейським та 8 німецьким журналістам пройти практику в одному з німецьких та закордонних засобів масової інформації.
Стипендіати працюють як гості в одному з німецьких/закордонних засобів масової інформації та готують паралельно матеріали для своїх редакцій. Країнами обміну є Росія, Україна, Грузія, Вірменія та Азербайджан. Основною ідеєю програми Маріон Грефін Дьонгофф є міжнародний обмін між засобами масової інформації.
...
Читати далі »
|
« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 22 23 » |